O nás

Spoločnosť Tegs, s.r.o. ktorá zastupuje firmu PETROFER GmbH pre Slovenskú republiku bola založená v roku 2003. Keďže pôsobí na Slovenskom trhu viac ako 20 rokov, nadobudla za toto obdobie bohaté poznatky, skúsenosti a vybudovala širokú zákaznícku základňu, ktorú tvorí množstvo strojárskych firiem. Jej poslaním je ponúkať zákazníkom kvalitný sortiment procesných, separačných a hydraulických nehorľavých kvapalín, priemyselných mazív a kaliacich olejov. Naša spoločnosť pomáha ponúkanými produktami k zvyšovaniu trvanlivosti nástrojov, znižovaniu nákladov na výrobu, čím zvyšuje produktivitu práce s požadovanou kvalitou povrchu obrobeného materiálu. Ponúkame výrobky novej generácie, ktoré sú veľmi šetrné k životnému prostrediu a zároveň biologicky veľmi ľahko odbúrateľné.

 

Cieľom spoločnosti je spokojnosť zákazníka, ktorú dosahuje dodávaním objednaného tovaru vo veľmi krátkych dodacích lehotách, a to priamo zo svojho skladu. Spoločnosť ponúka aj doplnkové služby vo forme odborného poradenstva, riešenia vzniknutých problémov na pracovisku a optimalizácie procesov.

 

Našou hlavnou divíziou sú flexibilita a porozumenie potrebám zákazníkov. Inžinieri našej firmy Vám veľmi radi pomôžu pri riešení Vašich problémov. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

 


Výhradný zástupca Petrofer GmbH pre SR